Objednávky prijímame Po – Pia od 8:00 – 20:00 hod. na ☎ 048 415 66 77, ☎ 0908 900 440, ☎ 0911 505 335. Minimálna objednávka na rozvoz je 6,60€ bez nápojov

Donášková Služba

Trochu viac

o nás

o nás

Milujeme všetkých hostí

Prostredie u nás dýcha teplým a útulným domovom, kde na vás vždy čakajú priatelia, ktorí majú radi svoju prácu a majú skutočnú radosť z vašej návštevy. My naozaj milujeme našich hostí…a veríme že aj hostia milujú nás.

Sme spojením tradičnej slovenskej kuchyne a kuchyne ktorá obohatila svet o množstvo kulinárskych zážitkov-Taliansko.
Z každého sa vám snažíme priniesť to, o čom sme presvedčení že vám bude chutiť a aj vás poteší.

naše recepty

Originálna receptúra

Mnoho z našich receptov pochádza priamo z našich zošítkov a ktoré naše rodiny milujú už veľa rokov. Môžete si u nás vyberať spomedzi mäsitých a bezmäsitých jedál slovenskej kuchyne, talianskych cestovín, fantastickej pizze pečenej v jedinečnej peci v akej pečie aj svetoznámy kuchár bez čapice Jamie Oliver.

Myslíme aj na tých, ktorí milujú čerstvé zeleninové šaláty a ľahké jedlá, ale aj na milovníkov sladkostí bez margarínu a konzervačných látok.

Úplnou novinkou v celom meste je naša XXL Domáca kuchyňa, do ktorej sme zaradili najobľúbenejšie špeciality domácej slovenskej kuchyne v obrovských porciach, ktoré nikde inde nenájdete a ktoré potešia niele naozaj hladných ale aj poriadnych jedákov nielen množstvom ale aj cenou. Mysliac v prvom rade na vás, vaše pohodlie a spokojnosť sme starostlivo vybrali vína hlavne našich vinárov, ale aj vína zo sveta o ktorých si myslíme že by v žiadnej vinotéke nemali chýbať. Nechýba však u nás ani pivo a milovaná čapovaná Kofola.

Navštívte nás, tešíme sa na Vás.