Pizza BB

 
 

Pondelok - Piatok   

    10.00 - 21.00                                       

magnoli@magnoli.sk

Kapitulská 21
Banská Bystrica

 

 
 
 
 
magnoli_jedalny_listok_banska_bystrica_leran_studio.jpg magnoli_jedalny_listok_cestoviny_banska_bystrica_leran_studio.jpg magnoli_jedalny_listok_predjedlo_banska_bystrica_leran_studio.jpg magnoli_jedalny_listok_prilohy_banska_bystrica_leran_studio.jpg magnoli_jedalny_listok_salat_banska_bystrica_leran_studio.jpg
 
 

Viete prečo je naša pizza taká jedinečná, chutná a šťavnatá? Okrem toho, že ju pripravujeme s láskou k tomu, čo robíme, naša pizza sa pečie v originálnej a tradičnej talianskej peci Valoriani. V týchto peciach s viac ako 120 ročnou tradíciou sa pečie chrumkavá pizza s ľahučkým cestom v pizzeriach po celom svete, používa ju dokonca aj slávny Jamie Oliver.

 

Pochutnajte si so svojimi blízkymi v príjemnej atmosfére našej pizzerie na našich čerstvých a voňavých pizzách alebo využite náš rozvoz pizze až ku vám domov. Verte nám, je to lepšie akoby ste sa trápili s domácou pizzou. Donáška pizze platí pre celú Banskú Bystricu.

Najlepšia pizza v BB

Roztečený syr, šťavnatá šunka, chrumkavé ľahké cesto a nad tým všetkým sa vznáša lahodná aróma zmesi byliniek, taká je naša predstava o výbornej pizzi, ktorú sa snaží naša pizzeria dosiahnuť. Chceme byť tá pizzeria v BB, do ktorej budete zakaždým prichádzať s radosťou a príjemným očakávaním. Náš personál vás neprivíta iba jedálnym lístkom a výbornou pizzou, ale aj hromadou úsmevov a ochotou spríjemniť vám vašu návštevu.

Na výber u nás máte viac ako 40 druhov pízz, na svoje si tak príde určite každý. Pochutnajte si na svojej obľúbenej pizzi so šťavnatou šunkou, salámou alebo slaninkou, prípadne s pálivými feferónkami pre tých, čo majú radšej niečo ostrejšie. Milovníci syrov sa určite potešia syrom Gouda, Parmezán, Feta alebo Niva. A tí, čo majú radšej čerstvú zeleninku určite ocenia zelené alebo čierne olivy, kukuricu, rukolu a paradajky.

Magnoli Pizzeria BB

Či už si k nám prídete posedieť na slnečnej terase alebo skryť sa pred dažďom, alebo radšej využijete náš rozvoz pizze v Banskej Bystrici, prípadne ak si namiesto pizze radšej pochutnáte na našej domácej slovenskej kuchyni alebo čerstvých šalátoch, bude nám skutočnou radosťou vyjsť v ústrety vašim požiadavkám a vytvoriť tak jedinečný gastronomický zážitok v príjemnom kruhu tých najbližších.