O nás

 
 

Pondelok - Piatok   

    10.00 - 21.00                                       

magnoli@magnoli.sk

Kapitulská 21
Banská Bystrica

 

 
 
 
 

O nás

Sme spojením tradičnej slovenskej kuchyne a kuchyne ktorá obohatila svet o množstvo kulinárskych zážitkov-Taliansko. Z každého sa vám snažíme priniesť to, o čom sme presvedčení že vám bude chutiť a aj vás poteší. Mnoho z našich receptov pochádza priamo z našich zošítkov a ktoré naše rodiny milujú už veľa rokov. Môžete si u nás vyberať spomedzi mäsitých a bezmäsitých jedál slovenskej kuchyne, talianskych cestovín, fantastickej pizze pečenej v v jedinečnej peci v akej pečie aj svetoznámy kuchár bez čapice Jamie Oliver. Myslíme aj na tých, ktorí milujú čerstvé zeleninové šaláty a ľahké jedlá, ale aj na milovníkov sladkostí bez margarínu a konzervačných látok.
Úplnou novinkou v celom meste je naša XXL Domáca kuchyňa, do ktorej sme zaradili najobľúbenejšie špeciality domácej slovenskej kuchyne v obrovských porciach, ktoré nikde inde nenájdete a ktoré potešia niele naozaj hladných ale aj poriadnych jedákov nielen množstvom ale aj cenou. Mysliac v prvom rade na vás, vaše pohodlie a spokojnosť sme starostlivo vybrali vína hlavne našich vinárov, ale aj vína zo sveta o ktorých si myslíme že by v žiadnej vinotéke nemali chýbať. Nechýba však u nás ani pivo a milovaná čapovaná Kofola.
Prostredie u nás dýcha teplým a útulným domovom, kde na vás vždy čakajú priatelia, ktorí majú radi svoju prácu a majú skutočnú radosť z vašej návštevy. My naozaj milujeme našich hostí...a veríme že aj hostia milujú nás.
 
                                                                                                                                                                      VITAJTE!!!